Polyuretanová fólie MAGNUS PRO

Ochranná polyuretanová fólie MAGNUS PRO nabízí dvě varianty ochrany Vašeho vozu a to podle typu laku (lesklá/matná).

Při obou verzích ochranné fólie je samozřejmostí ochrana s garancí až 10.let, samozacelení drobných škrábanců, keramická vrstva, extrémní tloušťka 215mikronů, při lesklé excelentní lesk a při obou verzích vysoká průzračnost. Nalepením této ochranné fólie nezměníte barvu ani vzhled Vašeho vozu.

Aplikací této fólie na Váš vůz (loď, letadlo…) je maximum, co můžete pro ochranu své investice udělat.
Nabízíme standartně 3 typy polepů,ale samozřejmě je možný i zcela idividuální, dle požadavků klienta.( jen část vozu např:světlomety, nárazník,kapota,…)

Cena se odvíjí od zvolené varianty polepu a velikosti vozu.

Více o fólii se dozvíte na www.magnuspro.cz

OCHRANA VAŠÍ INVESTICE

Fólie chrání vozidlo před vnějším poškozením, škrábanci a kamínky. Při lakování vozidla klesá jeho tržní hodnota a naopak auta, která lakovány nebyly si svou hodnotu uchovávají déle. Aplikací MAGNUS PRO dokážete auto před lakováním ochránit.

    NAVŽDY NOVÉ AUTO

    Po aplikaci fólie uvidíte sytost a hloubku barvy a dokonalý lesk laku, se kterým není žádná jiná fólie srovnatelná. Rozdíl mezi chráněným a nechráněným dílem je téměř neviditelný. Při správné údržbě může být Vaše vozidlo navždy jako nové.

    JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA LAKU

    Ochranná fólie MAGNUS PRO vyniká hlavně vysokým leskem, hydrofobnosti keramické vrstvy, tloušťkou, samoopravnou vrstvou a samozřejmě odolností vůči poškození. Správně aplikovaná ochranná fólie MAGNUS PRO vytvoří na vozidle prakticky neviditelný štít.

    poptávkový formulář