NOVĚ vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu!

Nyní vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu zpět v ceně každé služby! Samozřejmostí je desinfekce ozónem. Platí pro Plzeň a okolí.

Polyuretanová fólie MAGNUS PRO

Na trhu rozlišujeme dva druhy folií – Polyuretan (PPF) anebo vinyl. Zásadní rozdíl je v materiálu, kde polyuretan je guma a vinyl plast. Z toho vyplývá i míra ochrany laku. Vinylové folie jsou tenké a křehké, proto nedokáží pohltit poškození z běžného provozu. Oproti tomu polyuretan je gumový a tloušťka dosahuje až 250 mikronů (0,25 mm) a nic z běžného provozu se přes ní nedostane.

Vinylové folie slouží primárně ke změně barvy vozu, nebo k reklamním účelům. Díky struktuře materiálu je nutné použití agresivnějšího lepidla, který dokáže po cca 3 až 5 letech naleptat lak, kdežto u polyuretanu se používá šetrnější lepidlo a proto vydrží víc jak 10 let bez poškození původního laku vozu.

PPF folie Magnus Pro  se momentálně vyrábí ve dvou variantách a to pro lesklý a nebo matný lak (na výslovné přání zákazníka lze na lesklý lak nalepit matnou folii a tím docílit matu-tuto variantu ale nedoporučujeme). Plánuje se i  pastelově černá PPF folie, která by se dala lepit např. na střechu, či kapotu – o její dostupnosti budete informováni.

Výhody folie Magnus Pro:

 • Tloušťka 215 mikronů (lak u nových vozů je cca 4x tenčí)
 • Naprostá čirost (nerozeznatelná od běžného laku)
 • Extrémní lesk (auto je jak polité sklem)
 • Obsahuje v sobě keramickou složku pro velmi snadné mytí (nemusí se dodatečně nanášet)
 • Folie nežloutne, nemusí se na ní nanášet žádné dodatečné prostředky proti zažloutnutí
 • Drobná poškození folie se zacelí sama na sluníčku (nemusí se polévat vařící vodou)
 • Systém Magnus obsahuje rozsáhlou databázi vzorů vozidel, díky které jsme schopni si jednotlivé díly přesně vyřezat na plotru, tzn žádné řezání na karoserii
 • Na folii je poskytnuta záruka 10 let

*Cena se odvíjí od zvolené varianty polepu a velikosti vozu

Více o fólii se dozvíte na www.magnuspro.cz

OCHRANA VAŠÍ INVESTICE

Fólie chrání vozidlo před vnějším poškozením, škrábanci a kamínky. Při lakování vozidla klesá jeho tržní hodnota a naopak auta, která lakovány nebyly si svou hodnotu uchovávají déle. Aplikací MAGNUS PRO dokážete auto před lakováním ochránit.

  NAVŽDY NOVÉ AUTO

  Po aplikaci fólie uvidíte sytost a hloubku barvy a dokonalý lesk laku, se kterým není žádná jiná fólie srovnatelná. Rozdíl mezi chráněným a nechráněným dílem je téměř neviditelný. Při správné údržbě může být Vaše vozidlo navždy jako nové.

  JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA LAKU

  Ochranná fólie MAGNUS PRO vyniká hlavně vysokým leskem, hydrofobnosti keramické vrstvy, tloušťkou, samoopravnou vrstvou a samozřejmě odolností vůči poškození. Správně aplikovaná ochranná fólie MAGNUS PRO vytvoří na vozidle prakticky neviditelný štít.

  poptávkový formulář