Volné pozice:

Plzeň

Detailer / zástupce vedoucího – Karel Bubela

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO POBOČKY Plzeň / Detailer

Do rodinné firmy zabývající se detailingem přijmeme parťáka s velkým citem pro detail a se zkušenostmi v tomto oboru na HPP nebo ŽL. Spolupracujeme s mnoha automobilkami a naše práce je velmi náročná, ale velmi zajímavá, dynamická a tvořivá.

Hledáme kolegu, který bude naší práci stejně oddaný a umí se rychle přizpůsobit změnám a je odolný vůči stresu.

Náplň práce:

čištění interiérů a exteriérů vozů, dekontaminace laku a následné broušení, leštění, příprava vozů na lepení PPF fólií,případně lepení PPF. V případě nepřítomnosti vedení kominakce se zákazníkem.

Praconí doba:

Pondělí-pátek (dle objednávek a přes hlavní sezónu duben-říjen občas víkend)

POŽADUJEME:

  • Průkazné znalosti a zkušenosti v oboru
  • Samostatnost a zručnost
  • Spolehlivost
  • Smysl pro detail
  • Příjemné vystupování
  • Bezúhonnost
  • Pracovitost-není to práce pro lenochy!
  • ŘP sk B (C, E výhodou)

Nabízíme:

Individuální přístup

Mladý kolektiv

Adekvátní ohodnocení dle zkušeností, nasazení atd.

Příspěvky na stravování

Možnost dalšího vzdělávání v oboru

Pestrou pracovní náplň

Vánoční příspěvek

Bonusy za splnění plánu na 100 + %

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Letkovská 645/38, Plzeň – Božkov

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Plat: 25000 – 45000 Kč/měsíc

Benefity: Dog-friendly office, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou