Poradíme, jak na spolehlivou ochranu laku!

Jak se vyznat v tom, které průhledné šaty na auto dávají smysl, a co jsou naopak vyhozené peníze? Zdá se, že na průhledných fóliích nemůže být nic tak složitého, nicméně zorientovat se v nabídce na trhu není úplně snadné. Ve spolupráci s auto.cz jsme pro vás připravili krátký článek, ve kterém naleznete informace a srovnání fólií na ochranu laku (PPF).

přejít na auto.cz


vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu!

Vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu zpět v ceně každé služby!

Polyuretanová fólie (PPF)

(10. let záruka)

Na trhu rozlišujeme dva druhy folií – Polyuretan (PPF) anebo vinyl. Zásadní rozdíl je v materiálu, kde polyuretan je guma a vinyl plast. Z toho vyplývá i míra ochrany laku. Vinylové folie jsou tenké a křehké, proto nedokáží pohltit poškození z běžného provozu. Oproti tomu polyuretan je gumový a tloušťka dosahuje až 250 mikronů, proto je to jediná funkční ochrana vašeho vozu před mechanickým poškozením.

Vinylové folie slouží primárně ke změně barvy vozu, nebo k reklamním účelům. Díky struktuře materiálu je nutné použití agresivnějšího lepidla, který dokáže po cca 3 až 5 letech naleptat lak, kdežto u polyuretanu se používá šetrnější lepidlo a proto vydrží víc jak 10 let bez poškození původního ( originálního ) laku vozu.

Výhody ochranné fólie:

Naprostá čirost (nerozeznatelná od běžného laku)

Extrémní lesk (auto je jak polité sklem)

Obsahuje v sobě keramickou složku pro velmi snadné mytí

Folie nežloutne

Drobná poškození folie se zacelí sama na sluníčku (nemusí se polévat vařící vodou)

Díky rozsáhlé databázi vozů v programu jsme schopni jednotlivé díly před aplikací upravit a následně vyřezat pomocí plotru ( neřežeme na autě )

Na folii je poskytnuta záruka 10 let

*Cena se odvíjí od zvolené varianty polepu a velikosti vozu

OCHRANA VAŠÍ INVESTICE

Fólie chrání vozidlo před vnějším poškozením, škrábanci a kamínky. Při lakování vozidla klesá jeho tržní hodnota a naopak auta, která lakována nebyla si svou hodnotu uchovávají déle. Aplikací PPF fólie dokážete auto před lakováním ochránit.

  NAVŽDY NOVÉ AUTO

  Po aplikaci fólie uvidíte sytost, hloubku barvy a dokonalý lesk laku. Rozdíl mezi chráněným a nechráněným dílem je při správné údržbě téměř neviditelný.

  JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA LAKU

  Ochranná fólie vyniká hlavně vysokým leskem, hydrofobnosti keramické vrstvy, tloušťkou, samoopravnou vrstvou a samozřejmě odolností vůči poškození. Správně aplikovaná ochranná fólie vytvoří na vozidle prakticky neviditelný štít.

  poptávkový formulář   PlzeňMariánské LázněTachov

   Položky označené * musí být vyplněny