Poradíme, jak na spolehlivou ochranu laku!

Jak se vyznat v tom, které průhledné šaty na auto dávají smysl, a co jsou naopak vyhozené peníze? Zdá se, že na průhledných fóliích nemůže být nic tak složitého, nicméně zorientovat se v nabídce na trhu není úplně snadné. Ve spolupráci s auto.cz jsme pro vás připravili krátký článek, ve kterém naleznete informace a srovnání fólií na ochranu laku (PPF).

přejít na auto.cz


vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu!

Vyzvednutí a dovoz Vašeho vozu zpět v ceně každé služby!

Polyuretanová fólie (PPF)

Jediná funkční ochrana laku vozu před mechanickým poškozením, nástrahami běžného provozu a vandali

(10. let záruka)

Naše fólie má neskutečnou čirost, žádnou pomerančovou strukturu a díky odborné aplikaci (pouze majiteli firmy) je téměř nerozeznatelná od laku. Používáme strojně řezané díly což znamená, že minimalizujeme práci s nožem na laku a díky k tomu je riziko poškození laku nožem téměř nulové. Na naší fólii poskytujeme záruku 10.let na stálobarevnost, delaminaci, popraskání apod. Zakládáme si na spokojenosti Vás, našich zákazníků a proto to instalací fólie nekončí. Doporučujeme refresh (dekontaminaci, vyčištění a následné oživení fólie top coatem) jednou ročně. Díky tomu budeme stále pečovat a dohlížet na to, že je Váš vůz stále v TOP STAVU.

Ukázaná platí a proto nekupujte zajíce v pytli a přijďte se přesvědčit o tom, co naše fólie dokáže. Věřte nebo ne, i nás kolikrát překvapí svou severskou houževnatostí a pevností.

Výhody ochranné fólie:

Naprostá čirost (nerozeznatelná od běžného laku)

Extrémní lesk (auto je jak polité sklem)

Obsahuje v sobě keramickou složku pro velmi snadné mytí

Folie nežloutne

Drobná poškození folie se zacelí sama na sluníčku (nemusí se polévat vařící vodou)

Díky rozsáhlé databázi vozů v programu jsme schopni jednotlivé díly před aplikací upravit a následně vyřezat pomocí plotru ( neřežeme na autě )

Na folii je poskytnuta záruka 10 let

*Cena se odvíjí od zvolené varianty polepu a velikosti vozu

OCHRANA VAŠÍ INVESTICE

Fólie chrání vozidlo před vnějším poškozením, škrábanci a kamínky. Při lakování vozidla klesá jeho tržní hodnota a naopak auta, která lakována nebyla si svou hodnotu uchovávají déle. Aplikací PPF fólie dokážete auto před lakováním ochránit.

  NAVŽDY NOVÉ AUTO

  Po aplikaci fólie uvidíte sytost, hloubku barvy a dokonalý lesk laku. Rozdíl mezi chráněným a nechráněným dílem je při správné údržbě téměř neviditelný.

  JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA LAKU

  Ochranná fólie vyniká hlavně vysokým leskem, hydrofobnosti keramické vrstvy, tloušťkou, samoopravnou vrstvou a samozřejmě odolností vůči poškození. Správně aplikovaná ochranná fólie vytvoří na vozidle prakticky neviditelný štít.

  poptávkový formulář   PlzeňMariánské LázněTachov

   Položky označené * musí být vyplněny